meta>

streda, apríla 09, 2014

5sec Perfect Blur

Na vzorku Perfect Blur som sa veľmi tešila, pretože som nevedela, čo mám od nej očakávať. Pôvodne som si myslela, že sa jedná len o nejaký vyhladzujúci krém na vrásky, takže som myslela, že to vôbec ani nebude pre mňa.

Nakoniec po internetovom pátraní som však zistila, že novinka Perfect Blur má byť v podstate podkladová báza, ktorá sa používa po aplikácií denného krému. Táto báza je neparfumovaná, aspoň teda myslím, lebo pri viacnásobnom ovoniavaní som necítila žiadnu parfumáciu. Perfektnú pleť má dosiahnuť do piatich sekúnd, takže čo viac si priať


Prvýkrát som Perfect Blur aplikovala bez krému, na ktorý som zabudla. Pôvodne som v ten deň chcela ísť bez make-upu, avšak po aplikácii bola moja pleť nielen vyhladená a zjednotená, ale úplne svetlá. Keďže som nechcela vyzerať ako mŕtvolka, čo bez make-upu aj tak bežne vyzerám, tak som použila make-up. Presnejšie hydratačný make-up od Rimmel-u Lasting Finish 25Hour. Najbledší odtieň, ktorý používam, mi je v tomto období trošku tmavý, avšak po nanesení make-upu na Perfect Blur dostal o niečo svetlejší nádych ako obvykle a dokonale mi sadol na pleť. Okrem iného vyzeral na pleti neskutočne prirodzene, až som si v zrkadle myslela, že ten make-up vôbec nemám. Pri použití tohto make-upu musím bežne použiť púder, na koľko je make-up hydratačný a dosť sa na pleti leskne. S Perfect Blur som ho nepotrebovala. Pleť síce nevyzerala úplne matne, avšak púder nebol potrebný a pleť sa prehnane neleskla ani po celom dni. Toto môže byť veľkou výhodou pre majiteľky veľmi suchej pleti, keďže púder pleť vysušuje.

Pred druhým testovaním vzorky som si už konečne naniesla denný krém (Garnier Total Comfort), naň Perfect Blur a opäť make-up. Tentokrát to bola moja zmeska make-upov, ktoré mi nesedeli príliš ani konzistenciou ani odtieňom (Avon + Miss Sporty + ešte jeden, ale už neviem aký). Bežne sa táto moja zmeska na pleti neuveriteľne žmolí  a hlavne po vpití do pokožky sa tvorili na pleti suché žmolky make-upu. S Perfect Blur sa však nič také neudialo. Žiadne žmolky, pleť opäť vyzerala prirodzene, čo určite ocení každá nositeľka make-upu.

Tretie testovanie som vyskúšala s BB krémom od Avonu. Odtieň, ktorý vlastním je obvykle na mňa veľmi žltý, takže ho normálne nepoužívam. Po použití Perfect Blur sa lepšie a rýchlejšie prispôsobil farbe mojej pleti.

Doteraz som vyskúšala 4 podkladové bázy (Rimmel, Deborah, Avon, Mary Kay), ale mám pocit, že práve táto (piata) ma dostala zo všetkých najviac, čo sa týka vzhľadu po jej použití spolu s make-upom. Pleť vyzerá sviežo a hlavne prirodzene, čo niekedy pri použití len samotného make-upu (prípadne s použitím inej bázy pod make-up) vyzerá pleť umelo alebo skôr ako omietka. Novinka Perfect Blur ma osobne veľmi milo prekvapila a moje prvotné neisté pocity, že som nevedela, čo sa z tohto výrobku vykľuje, úplne zmietla zo stola. Je dosť možné, že nie u každej bude mať báza rovnaký efekt, ale myslím si, že určite stojí za vyskúšanie a nájde si svoje obľúbenkyne. Ja som bola s Perfect Blur pri používaní veľmi spokojná.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára